• شما در زندگی به دنبال چه چیزی هستید؟
 • کدام شغل، کدام تخصص، چه نوع روابطی در میان خانواده و دوستان از شما فرد خوشحال‌تری می‌سازد؟
 • خواسته‌ی نهایی زندگیتان که از این اهداف بالاتر است چیست؟
 • دوست دارید وقتی به زندگیتان فکر می‌کنید، کدام دستاورد مهم را در کارنامه‌تان داشته باشید؟
 • وقتی از این خواسته آگاهی پیدا کردید، آیا می‌دانید چه موانعی سر راهتان قرار خواهد داشت؟
 • با خستگی احتمالی، بی‌انگیزگی، ناامیدی و سایر موارد بازدارنده چطور مقابله خواهید کرد؟
 • برای پشت سر گذاشتن این موانع چه برنامه‌ای دارید؟

دوره‌ی شش جلسه‌ای کوچینگ پکیجی است که تا زمان پیدا کردن پاسخ تک تک این سوالات شما را همراهی خواهد کرد.

دغدغه‌های مختلفی ممکن است ذهن شما را درگیر کرده باشد.

مدیریت هزینه‌هایتان، یافتن مسیر جدیدی که بتواند شور و اشتیاق زندگیتان را افزایش دهد، راه‌اندازی یک کسب و کار جدید که درآمدتان را افزایش دهد، داشتن روابط شاد و بانشاط با اعضای خانواده، همکاران و دوستان… همه و همه مسائلی است که گاهی به بزرگترین درگیری ذهنی ما تبدیل می‌شوند.

 

کوچینگ انسانی ترین روش کمک به انسان هاست که با کمک ابزارها و تکنیک هایش به افراد کمک می کند تا گره های ذهنی خود را باز کنند و بتوانند دغدغه های ذهنی خود رابرطرف کنند .

در کوچینگ نوعی مشارکت همدلانه صورت می گیرد و افراد در مسیر موفقیت خود به با شناخت از خود و یافتن نقاط قوت و ضعف خویش با خودآگاهی بیشتر در مسیر گام خواهند برداشت . 

جلسه کوچینگ

با پشت سر گذاشتن  شش جلسه کوچینگ چه چیزهایی دریافت خواهید کرد؟

 1. در اولین قدم مسئله‌ای که بیش از همه ذهنتان را درگیر می‌کند پیدا خواهید کرد. (مثلا یافتن مسیر شغلی که بیشترین امکان پیشرفت را در آن خواهید داشت.)
 2. در دومین گام می‌توانید دغدغه‌تان به طور شفاف و مستقل از مسائل دیگر ببینید و برایش تصمیم بگیرید. (مثلا اگر اطرافیان و خانواده مخالف با تغییر مسیر شغلیتان هستند، این مسئله‌ی دیگری است که نباید اجازه دهید تصمیم‌گیریتان را تحت تاثیر خودش قرار دهد.) 
 3. در مرحله بعد با فکری باز و ذهنی خلاق و پویا، راهکارهای مختلفی که برای حل آن وجود دارد را بررسی و بهترینش را انتخاب خواهید کرد. (مثلا گذراندن دوره‌های فشرده‌ی آموزشی و شروع کار از پروژه‌های کوچک و آسانتر)
 4. در گام چهارم به دنبال مواردی خواهیم گشت که برایتان تعهد ایجاد کند و باعث شود به برنامه‌ریزیتان وفادار بمانید. ایجاد انگیزه برای تعهد داشتن به مسیر و کنار نگذاشتن برنامه‌ای که شما را به هدف می‌رساند.( اهرم رنج و لذت )
 5. در مرحله بعدی مواردی که ممکن است برایتان مانع ایجاد کند بررسی می‌شوند و بهترین و اثربخش‌ترین راه مقابله با آن‌ها را پیدا خواهید کرد. این مرحله‌ای کلیدی در پکیج شش جلسه‌ای کوچینگ است چرا که بسیاری از افراد با وجود داشتن هدف، انگیزه و برنامه، هنگام برخورد با موانع فورا ناامید و متوقف می‌شوند. به همین دلیل با تاکید ویژه بر این بخش، راه‌های پشت سر گذاشتن موانع را شناسایی خواهید کرد.
 6. و در آخرین گام برنامه‌ای کاربردی و گام به گام را برای محقق کردن خواسته‌تان و برطرف کردن این درگیری بزرگ ذهنی تنظیم خواهید کرد که بتوانید بی‌درنگ اقدام به عمل کنید و اولین قدم‌ها را برای نزدیک شدن به هدفتان بردارید.
بیل گیتس می گوید:هر فردی به مربی نیاز دارد


چطور مطمئن شوم پکیج شش جلسه‌ای کوچینگ برای من مناسب است؟

 • اگر تصویر مشخصی از آینده‌تان ندارید (نمی‌دانید چه شغل و موقعیت اجتماعی خواهید داشت، نمی‌دانید روابطتان با اطرافیان به کدام سمت و سو خواهد رفت، نمی‌دانید چه تخصصی برایتان مناسبتر است)
 • اگر با وجود دانستن اهدافتان در تعیین اولویت‌ها و برنامه‌ریزی گام به گام دچار مشکل هستید
 • اگر هرچندوقت یکبار اشتیاق و انگیزه پیدا می‌کنید اما برخورد با موانع مختلف دلسردتان می‌کند
 • اگر برایتان مهم است که کیفیت زندگیتان را بالاتر ببرید اما راهش را نمی‌دانید

پکیج کوچینگ شش جلسه‌ای در مسیر دانستن اهداف و خواسته‌هایتان و رسیدن به آن‌ها، به کمکتان می‌آید

جلسات چطور برگزار می‌شود؟

 

 

بسته به شرایط شما، امکان برگزاری جلسات هم به صورت آنلاین و غیرحضوری و هم به صورت حضوری وجود دارد. پیش از جلسه برای هماهنگی با شما تماس گرفته می‌شود تا برای روز و ساعتی که تمایل به برگزاری جلسه دارید هماهنگی انجام شود.

جلسات کوچینگ

   مزیت‌های پکیج شش جلسه‌ای کوچینگ

 • در این پکیج، کوچ حرفه ای از ابتدای فرایند به مدت شش هفته در کنار شماست ، که در طول این مدت، خواسته شما شفاف و توانمندی های شما کشف و اقدامک های شما در جهت نیل به خواسته هایتان مکتوب و اجرایی می گردد .
 • در این پکیج شما می‌توانید روند پیشرفتتان را در هر جلسه به کمک کوچ ارزیابی کنید .
 • پیگیری تعهدات معجره می کند و در طول این شش هفته شما پیگیری خواهید شد .
 • فرصت دارید مشکلات احتمالی که در تمرین‌های هرجلسه به آن‌ها برخورد می‌کنید را با کوچ مطرح کنید و راهکار بگیرید .
 • فرصت خواهید داشت که علاوه بر دغدغه ذهنی اصلی، مسائل فرعی وابسته به آن را نیز با کمک کوچ حل کنید .

این موارد و بسیاری دیگر از مزیت‌ها باعث می‌شود هزینه‌ی پکیج شش جلسه‌ای کوچینگ در قبال تغییری که در طرز فکر، رویکرد و زندگیتان ایجاد خواهد شد یک سرمایه‌گذاری پرسود به حساب بیاید. پس زمان را بیشتر از این از دست ندهید و برای بهبود کیفیت زندگیتان سرمایه گذاری کنید.

 

اطلاعات کلی پکیج کوچینگ شش جلسه ای

 • تعداد جلسات :     6 جلسه 
 • مدت زمان هر جلسه :   60 دقیقه 
 •  محل برگزاری جلسات :    جلسات به صورت غیر حضوری ( تلفنی _ آنلاین ) برگزار می گردد .
 • زمان :   توافقی است .
 • فرایند کوچینگ :  از پیدا کردن مسئله تا اقدام و برنامه ریزی همراهتان هستیم .
 • مبلغ سرمایه گذاری :   یک میلیون و دویست هزار تومان          هشتصد هزار تومان 

سوالات متداول

کوچینگ چه تفاوتی با مشاوره دارد ؟

 درست است که کوچینگ ،  ریشه هایی در روانشناسی و مشاوره دارد  اما تفاوت های  بارزی میان کوچینگ و مشاوره هست  . در مشاوره  تمرکز بر درمان انواع مشکلات و اختلالات روانی است  و رویکرد اصلی آن واکاوی و نگاه به گذشته ی افراد می باشد و  به همین دلیل مشاور به عنوان فرد متخصص به مراجع کننده راهکار میدهد در صورتیکه  کوچینگ، یک فرایند تحول و ارتقای کیفیت است  و درمان نمی باشد یعنی در فرایند کوچینگ قرار نیست راهکاری داده شود  و پایه و اساس  کوچینگ بر عمل در زمان حال و برنامه ریزی مسیر آینده برای رسیدن به خواسته هاست .

فرایند کوچینگ به چه صورتی است و نقش کوچ ( مربی ) چیست ؟

کوچینگ  فرایند تغییر و تحول است و در چنین فرایندی مراجعه کننده با همراهی کوچ حرفه ای  ، راه حل ها را از درون خود بیرون میکشد   و با خودآکاهی در مسیر رشد و موفقیت حرکت میکند .در این فرایند  نگاه کوچ به عنوان فردی متخصص به مراجعه کننده بدون قضاوت بوده و از نظر کوچ فرد مراجعه کننده  به عنوان فردی توانمند شناخته می شود  که پتانسیل حل مشکلات خود و پیدا کردن راه حل را دارد .

در چه موضوعاتی می شود از کوچینگ استفاده کرد ؟

معمولا افراد در مورد تمامی مسائل و چالش های زندگیشان می توانند یک کوچ حرفه ای   داشته باشند  به عنوان مثال ( یادگیری مهارتی جدید ، تغییر عادت ، راه اندای کسب و کار جدید ، بهبود روابط ، ارتقای عملکرد و …. )

بطور کلی می توان کوچینگ را به دو حوزه کلی تقسیم کرد :

۱- کوچینگ زندگی یا لایف کچینگ(  Life Coaching )

 ۲- کوچینگ کسب و کار یا کوچینگ شغلی یا بیزینس کوچینگ  ( Business Coaching ) 

در هر دو حوزه کوچ به عنوان شتاب دهنده  شما را همراهی می کند تا بهترین تصمیم را بگیرید ، اثر بخش باشید و در مسیر درست خواسته هایتان قرار بگیرید .

جلسات کوچینگ به چه صورتی برگزار می شود ؟

با توجه به محدودیت های زمانی و مکانی ترجیحا جلسات کوچینگ به صورت غیر حضوری ( تلفنی _ آنلاین ) برگزار می گردد  . همچنین تجربه ما ثابت کرده است که اثربخشی و کارایی جلسات غیر حضوری بیشتر از جلسات حضوری می باشد ولی در نهایت این شمایید که تصمیم میگیرید که جلساتتان حضوری باشد یا غیر حضوری .

روال جلسات کوچینگ به این صورت است که شما بعد از ثبت نام یک جلسه 20دقیقه ای رایگان با کوچ حرفه ای  خود خواهید داشت که  در آن جلسه هماهنگی های لازم با شما صورت میگیرد .

 

آیا برای هر مسأله ای کوچ حرفه ای وجود دارد ؟

خیلی مهم است که در فرایند کوچینگ، کسی  که به عنوان کوچ در کنار شما قرار می گیرد حرفه ای باشد یعنی به صورت تخصصی در آن زمینه شما رو کوچ کند . 

ما در گروه  آموزشی بین آبادی  شرایطی را فراهم ساختیم تا کوچ های حرفه ای  با توجه به خواسته های شما، در کنارتان قرار بگیرند  .

چه ضمانتی برای موثر بودن کوچینگ وجود دارد ؟ آیا شما چنین تضمینی را می دهید ؟

هیچ تضمینی وجود ندارد  و ما هیچ وقت چنین قولی را به مراجع کننده نمی دهیم  ولی تمام سعی خودمان را می کنیم و امیدواریم که مراجعه کننده به خواسته اش برسد  .

 در فرایند کوچینگ همه چیز به خود مراجعه کننده بر میگردد . این که چقدر خواسته، برایش مهم باشد ؟ چقدر حاضر باشد برای خواسته اش تلاش کند و بها بپردازد ؟  چقدر متعهد باشد و نسبت به تعهداتی که می دهد عملگرا هم باشد …. چیزی که پر واضح هست این است که تحقیقات نشان داده بالای نود درصد از افرادی که از کوچینگ استفاده کرده اند رضایت 100 درصدی داشته اند .

اگر خواهان تغییرات مثبت ، خلق راهکارهای جدید و حرکت به سمت خواسته هایتان هستید توصیه ما استفاده از پکیج کوچینگ شش جلسه ای  و سرمایه گذاری بر روی خودتان می باشد ، همین الان ثبت نام کنید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *